Oce PlotWave 500

Oce PlotWave 500

Çok işlevli, düşük maliyetli ve bulut uyumlu siyah beyaz yazıcı

Çok işlevli Océ PlotWave 500, renkli tarayıcı opsiyonlu bir siyah beyaz yazıcıdır. Anında baskı, güvenli bulut bağlantısı, enerji tasarrufu ve tek bir alanda akıllı çoklu dokunmatik panel işletimi sunar.

Faydalar

 • 2 - 4 rulo
 • Océ Pico Printing ile güvenilir 600 x 1200 dpi siyah beyaz baskı
 • Océ Radiant Fusing teknolojisi ile 30 saniyede ilk baskı
 • Dakikada 10 adet A1 boyutlu çizim
 • Kullanıcı dostu ve akıllı ClearConnect paneliyle esnek iş akışı
 • Kusurlu orijinalleri harika taramalar ve kopyalara optimize eden Océ Image Logic
 • Üst Teslim Tepsisi 100 adet A0/E boyutunda çizimi, havayla ayırma teknolojisi sayesinde titiz ve düzenli olarak toplayabilir
 • Güvenli bulut bağlantısı
 • Zarif, kompakt ve dayanıklı donanım tasarımı
 • Ofis kullanımı için ideal hale getiren düşük ozon, ısı ve gürültü salınımı ile enerji tasarruflu olma özelliği


Etiket :TEKNOLOJI

Ürün açıklaması Renkli tarayıcılı çok işlevli siyah-beyaz geniş format yazıcı
Görüntüleme teknolojisi Elektrofotografi (LED), Organik Fotoiletken (OPC), çabuk ısınma süresiyle Océ Radiant Fusing teknolojisi
Toner/ Mürekkep türü Océ siyah kartuş: 450 gr. şişe başına
Yazdırma hızı Siyah Beyaz: Dakikada 10 adet A1 boyutu
Baskı çözünürlüğü 600 x 1200 dpi

GENEL


Yapılandırma Katlayıcı seçenekleriyle Yazıcı ya da Çok İşlevli
Ana motor boyutu (G x D x Y) 1527 x 803 x 1495 mm (üst teslim tepsisi dahil)
Ana ünite ağırlığı 265 kg
Sertifikasyonlar CE işareti, TUV GS, CETECOM c-UL-US, FEMP, ENERGY STAR

ORTAM KULLANIMI


Kağıt ruloları Varsayılan: 2 rulo, maksimum 4 ruloya genişletilebilir
Maksimum kağıt kapasitesi Maksimum 4 ruloyla 730 m2'ye kadar
Kağıt ağırlığı 60-110 g/m2
Rulo genişliği 279-914 mm
Çıktı teslimi Havayla ayırma teknolojisine sahip üst teslim tepsisi titiz ve düzenli bir şekilde 100 adet A0 boyutunda çizim toplayabilir; opsiyonel Océ Teslim Tepsisi bu kapasiteyi 150 adet A0 boyutu çizime çıkarabilir
Ortam türü Düz kağıt, Yarı Saydam, Geri Dönüştürülmüş kağıt, Kaliteli kağıt, Parşömen, Renkli kağıt, Üst Etiket kağıdı FSC, Kırmızı Etiket kağıdı PEFC, Siyah Etiket kağıdı PEFc, Yeşil Etiket FSC, Geri Dönüştürülmüş Beyaz FSC, Şeffaf Kağıt, Şeffaf Kağıt FSC, Polyester film, Polyester film antistatik, Kontrast Film, Net Polyester Film, Çift Mat Polyester Film, Beyaz Opak Polyester Film, Yarı Saydam Kaliteli Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kaliteli Kağıt.

 

KUMANDA

 
Açıklama Windows 7 Gömülü Océ PowerM kumanda (32 bit)
İşlemci Dual-Core G540 @ 2,50 GHz
Bellek 4 GB DDR3 (standart)
Sabit disk 500 GB, 7200 rpm
Arabirim Ethernet 100 Mbit/s, 1 Gbit/s; TCP/IP: DHCP, IPv4, IPv6, https
Sayfa tanımlama dili TIFF, JPEG, HPGL, HPGL2, DWF, C4, Calcomp 906/907/951, CALS, NIRS, NIFF, PS/PDF (opsiyonel)
Güvenlik E-kırpma, IPSec, HTTPS, yöneticiler için geliştirilmiş opsiyonel güvenlik koruması, denetim kaydı. FTP, SMB ve WebDav için yerel kullanıcı arabiriminde kullanıcı doğrulaması.
Seçenekler Adobe® PostScript® 3/PDF dosya yorumlayıcısı

KULLANICI ARABIRIMI


Açıklama Océ ClearConnect çoklu dokunmatik kullanıcı arabirimi
Boyut 10.4”
Çözünürlük 800 x 600 piksel
Renk sayısı 16,2 milyon
Teknoloji İzdüşümsel kapasitif dokunma

RENKLI TARAYICI


Açıklama Kontak Görüntü Sensörü (CIS) ile Océ Scanner Express II ve Océ Image Logic teknolojisi
Tarama çözünürlüğü 600 x 600 dpi
Tarama hızı Siyah-beyaz tarama: 14,6 m/dak; Renkli tarama: 4,8 m/dak; Fotokopi: 9,7 m/dak
Tarama formatı TIFF, PDF, PDF/A, JPEG, CALS, çok sayfalı PDF, çok sayfalı PDF/A ve çok sayfalı TIFF
Tarama hedefi Yerel USB flaş sürücüsü, FTP, SMB, kumanda, mobil cihazlar, bulut, işbirliği, WebDav
Orijinal genişlik 208 mm-914 mm
Orijinal uzunluk 208 mm-16000 mm
Orijinal kalınlık 0,8 mm'ye kadar (sadece sert olmayan belgeler)
Yakınlaştırma 1:1, Ortam boyutuna ölçekleme, Standart ortama ölçekleme, Özel ölçekleme: % 10-1000
Önceden ayarlanmış modlar Çizgiler ve metin, Çizgiler ve metin taslağı, Katlanmış çizgiler ve metin, Fotoğraf, Renkli, Koyu renkli orijinal, Ozalit, Parlak Renkli
Tarayıcı boyutu (GxDxY) 1097 mm x 308 mm x 140 mm
Tarayıcı ağırlığı 21 kg

ÇEVRESEL (YAZICI)


Ses basıncı seviyesi Hazır modda: 24 dB; Atkif modda: 58 dB
Ozon yoğunluğu < 0,001 mg/m3
Güç gereksinimleri 90-240 V, 50/60 Hz
Güç tüketimi Uyku < 1 W; Hazır: 42 W; Aktif: 1,6 kW

İŞ AKIŞI


Açıklama Belgelerin tek tek veya kümeler halinde eşzamanlı baskısı, fotokopisi ve taraması
Yazıcı sürücüleri Microsoft® Windows® için Onaylı Océ Wide Format Printer Driver 2.0, Postscript® 3 için Océ Driver
İş gönderimi Océ Mobile WebTools (iOS, Android, Symbian ve BlackBerry® OS) ve Océ Publisher Mobile (iOS ve Android) yoluyla Akıllı Gelen Kutusu, Bulut, USB, Mobil cihazlar; Océ Publisher Express ve Océ Publisher Select yoluyla Web tarayıcısı
İş yönetimi ClearConnect panelinden düzenleyin, duraklatın, silin, görev sırasını değiştirin veya Océ Express WebTools aracılığıyla güvenli kumanda erişimi, Uzaktan kapatma ve yeniden başlatma sağlayın
Muhasebe Seçenek: Océ Account Center

SEÇENEKLER


Donanım Océ Scanner Express II, Ayrı kesicili 2. rulo gözü, Océ 940, Océ 2400 Fan Katlaması, Océ 4300 Tam Katlama (opsiyonel kemer 1, kemer 2, güçlendirme ünitesi), Océ Teslim Tepsisi, Çıkarılabilir sabit disk, Isı kontrolü
Yazılım Océ View Station, Uzaktan Servis aracı, Océ Account Center, Adobe® PostScript ®3/PDF dosya yorumlayıcısı, PlotWave 500 Yönetici girişi, PlotWave 500 3. parti uygulama sağlayıcısı
 • Tüm teknik özellikler bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir
 • [1] Océ, Océ PlotWave ve Océ PowerM; Océ-Technologies'in tescilli ticari markalarıdır
 • [2] Adobe®, Adobe® PDF ve PostScript® 3™; Adobe Systems Incorporated'ın ABD'de ve/veya başka ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.
 • [3] Mac® ve Mac OS®, Apple Inc.'nin ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.
 • [4] Microsoft ve Windows, Microsoft Corporation'ın ABD'de ve/veya başka ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.
 • Diğer tüm ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Detaylı Özellikler

Çok yönlü ve düşük maliyetli

Zarif, kompakt ve çok işlevli Océ PlotWave 500, kanıtlanmış teknolojiyi kullanır ve etkileyici bir yatırım getirisi sunar. Dahası, kolaylıkla yükseltilebilir. Böylece ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en çok uyan sistemi seçebilirsiniz.

Akıllı kullanılabilirlik

Kontrol sizin elinizde; Océ ClearConnect panelin tablete benzeyen kullanıcı arabirimi çoklu dokunmatik hareketler için tasarlandı. Canlı ve net olması, kolay ve sezgisel kullanılabilirlik sağlar. Bir dosyayı seçebilir, farklı alanlarını görebilmek için yakınlaştırıp gezinebilir ve hatta hataların önüne geçmek için fotokopi çektirmeden veya yazdırmadan önce tarama sırasında canlı önizleme yapabilirsiniz. Panelde seçenekleri düzenlerken kullanışlı ön ayarları kullanabilir ve sonuçları ilk seferde yakalayabilirsiniz.

Yüksek hızlı anında baskı ve sonlandırma

Océ PlotWave 500, Océ Radiant Fusing sayesinde sürekli olarak dakikada 10 adet A1 sayfası basma imkanı sunar. Yazıcı sadece 30 saniye içinde uyku modundan çıkıp ilk baskıyı çıkartır. Artık makinenin başında ısınmasını beklemenize gerek yok. Temel işlerinize rahatlıkla yoğunlaşabilirsiniz. 100 adet A0 boyutunda çizim, düzgün saklama için havayla ayırma sistemine sahip üst teslim tepsisinde toplanabilir. Opsiyonel teslim tepsisiyle kapasiteyi 150 adet A0 sayfasına çıkarabilir ya da çeşitli katlama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Güvenli bulut bağlantısı

Océ PlotWave 500, kullanıcılar düşünülerek tasarlandı. Gelişmiş ve güvenli bağlantı, siz ve proje ekibiniz için hızlı ve kolay işbirliği sağlar. Buluttan, cep telefonundan, tabletten USB flaş sürücüsünden ya da ağınızdan çıktı alın ve taramalarınızı bu ortamlara gönderin.

Yüksek kaliteli baskılar

600 x 1200 dpi ile yüksek kaliteli baskıların tadını çıkarın. Océ Pico-Printing teknolojisi; daha keskin detaylar, hassas kavisler, daha düzgün gri tonlama ve daha okunabilir metinler için baskı kalitesini optimize eder.

Renkli tarama

Océ Image Logic, kusurlu orijinalleri harika kopyalara dönüştürmek için otomatik olarak arka plan gürültüsünü azaltıp gölgeleri ve vurguları koruyarak her seferinde yüksek kalitede güvenilir kopyalar sunar. Orijinaller, kolay bir tarama için yüzü yukarı gelecek şekilde yerleştirilir ve kağıt genişliği otomatik olarak algılanır.

Kolay Servis

Kağıt rulosu değişiminden kartuş dolumuna kadar her şey hızlı, kolay ve temiz olması için tasarlandı. Sağlam bir yapı, zor aşınan parçalar ve Uzaktan Servis desteği ile uzun süre dayanması için üretilen Océ PlotWave 500, daha az kağıt sıkışması ve kolay servis desteğiyle güvenilir çalışma süresi sunar.

Enerji verimliliği

Océ Radiant Fusing teknolojisi, plotter'in sadece baskı sırasında ısınıp boştayken neredeyse hiç enerji tüketmemesini sağlar. ENERGY STAR onaylı Océ PlotWave 500, para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Océ PlotWave ozonsuzdur ve oldukça sessizdir. Bu özelliği sayesinde ofis çalışma gruplarına ve ortamlarına rahatlıkla uyar.

 • Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.
 • Adana Önsel Ofis Cihazları
  55 Yıldızlı Servis

  Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.


Bilgi Formu