Colortrac SmartLF SC36 Xpress

Colortrac SmartLF SC36 Xpress

Colortrac SmartLF SC36 Xpress 38 inç genişliğe kadar hassas teknik resimleri ve renkli grafikleri yakalar. Hızlı, sezgisel kullanımı ve yer kazandıran tasarımıyla bu ürün, yoğun çalışma ortamları için idealdir.

Faydalar

  • 914,4 mm (36 inç) genişliğe x 2 mm (0,08 inç) kalınlığa kadar tarama olanağı
  • SmartWorks Pro ile 9600 dpi çözünürlüğe kadar renkli tarama
  • Anında taramaya başlama olanağı sunan SingleSensor teknolojisi
  • 200 dpi çözünürlükte saniyede 13 inç (ips) Siyah Beyaz, 12 ips renkli tarama
  • Hızlı veri aktarımı olanağı sunan USB 3.0
TEKNOLOJİ

Model (3 Sürüm)

SC36m Xpress (Siyah Beyaz/Gri Tonlama)
SC36c Xpress (Renkli)
SC36e Xpress (Hızlı Renkli)

Optik Çözünürlük

1200 dpi

Genişletilmiş Çözünürlük

9600 dpi

Maks. Tarama Genişliği

36 inç (91,4 cm)

Maks. Kağıt Genişliği/Kalınlığı

38 inç (96,5 cm) / 0,08 inç (2,0 mm)

Tarama Hassasiyeti

+/- %0,1 +/-1 piksel

Görüntüleme Teknolojisi

Yeni SingleSensor dijital görüntüleme teknolojisi Colortrac'a özel bir yeniliktir ve tek satırlı dizi içindeki CIS teknolojisini 43.200 piksellik tam genişlikli düz çizgi görüntü sensörüyle birleştirir. İki yönlü uzun ömürlü LED aydınlatma sistemi nesneleri optimum düzeyde aydınlatır ve Anında tarama olanağı sunar. Floresan tüplerin aksine LED'lerin ısınma süresine ihtiyacı yoktur ve sadece tarama yaparken yanarlar. 50.000 saatlik ya da 5 yılın üzerinde sürekli kullanıma uygun tahmini kullanım ömrüne sahiptir.

Veri Yakalama (renkli/gri tonlama)

Gri tonlama - 16 bit (SC36m Xpress/SC36c Xpress/SC36e Xpress)
Renkli - 48 bit (SC36c Xpress/SC36e Xpress)

Renk Uzayı

SC36m Xpress - Yok
SC36c Xpress/SC36e Xpress - Tarayıcıdan gelen ham RGB. sRGB için SmartWorks Touch kullanılır. Opsiyonel SmartWorks Pro'dan gelen Adobe RGB ve Profilli RGB.

Tarama Hızı - 8 bit gri tonlamalı ve siyah beyaz

200 dpi'de 13,00 (inç/sn)

Tarama Hızı - 24 bit renkli

SC36m Xpress - yok
SC36c Xpress - 200 dpi'de 6,00 (inç/sn)
SC36e Xpress - 200 dpi'de 12,00 (inç/sn)

Kağıt Yolu

Yukarı doğru, önden giriş, arkadan çıkış veya öne sarma

Arabirim

85 MB/sn'ye varan SuperSpeed USB 3.0 veri aktarım hızları. 35 MB/sn'ye varan optimize edilmiş USB 2.0 aktarım hızları (birlikte verilen 2 m USB kablosu kullanılarak)

Ana Bilgisayar Platformu

Windows Vista, Windows 7, Windows 8 - 32 bit ve 64 bit mimarileri

 

BOYUTLAR VE AĞIRLIK

Ağırlık

53 lbs (24 Kg)

Fiziksel Boyutlar - (G x D x Y)

45,1 inç x 6,0 inç x 15 inç (115 x 15,2 x 38,1 cm)

Birlikte Verilen Yazılımlar

SmartWorks TOUCH. Kolay kullanılabilen simge tabanlı dokunmatik ekran yazılımı. Görüntü düzenleme özellikleri ve kullanıcı tarafından ayarlanabilen belge ön ayarlarıyla birlikte, tek sayfa PDF, PDF/A, JPEG, JPEG2000, PNG, TIFF, TIFF G4, TIFF LZW, PCX, BMP, AutoCAD DWF ve Çok sayfalı PDF ve TIFF destekler.

Opsiyonel Yazılım

SmartWorks Pro - TARAMA ve FOTOKOPİ yazılımı – sektör lideri profesyonel tarama ve renkli fotokopi yazılımı

GÜÇ VE ÇALIŞMA GEREKSİNİMLERİ

Güç Kaynağı

Harici güç kaynağı 115-240 VAC otomatik algılama +/- %10, 50-60 Hz

Güç Tüketimi

Tarayıcının güç tüketimi: < 53 W (tarama sırasında)
Uyku modunda güç tüketimi: 1,35 W 
Bekleme modunda güç tüketimi: 0,3 W

Çalışma Ortamı

10°C – 35°C, %35 – %80 Bağıl Nem, yoğuşmasız

Çevre Sertifikaları

CB, CE, CCC, FCC, UL, RoHS uyumlu ve ENERGY STAR onaylı

SEÇENEKLER

Aksesuarlar

Zemin Standı - Kağıt Yakalama Sepeti ve opsiyonel Bilgisayar, Monitör, Klavye ve Fare montaj kiti dahildir.
Repro Standı - yüksekliği en popüler Geniş Formatlı yazıcılara uygun olarak ayarlanabilir. Klavye tepsisi, Bilgisayar ve Düz ekran monitör için montaj kiti dahildir. Önden besleme, önden geri dönüş olanağı sağlayan opsiyonel Belge Geri Dönüş Kılavuzu.

Detaylı Özellikler

Colortrac SmartLF SC36 Xpress ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Hızlı ve güvenilir tarama


Geniş formatlı belgeleri tarama ihtiyacı duyan kuruluşlar için Colortrac SmartLF SC36 Xpress üretim tarayıcıları saatlerce kullanım sonrasında bile yüksek kaliteli sonuçlar vermeye devam eder. Bu ürün, 1200 dpi değerindeki yüksek kaliteli optik çözünürlüğü ve 13 ips (Siyah Beyaz)/12 ips (renkli) değerlerine ulaşan yüksek tarama hızı sayesinde teslim tarihlerine uymak açısından hassas renkli taramanın çok önemli olduğu CAD, GIS ve AEC ortamları için ideal tercihtir. Bu tarayıcıları geniş formatlı haritalar, şantiye planları, mühendislik çizimleri, ozalitler, mimari sunumlar ve başka birçok teknik belgenin hızlı ve en doğru şekilde yakalanması gereken uygulamalarınızda tercih edin. SuperSpeed USB 3.0 bağlantı olanağı yüksek aktarım hızları sunar; üretkenliğin son derece önemli olduğu uygulamalar için idealdir.

Çok yönlü performans


38 inç/96,5 cm genişliğe ve 0,8 inç/2 mm kalınlığa varan belgeleri yakalayabilen bu tarayıcılar size muazzam bir esneklik sunar. Her cihaz iki belge yolu seçeneği sunar: önden giriş, arkadan çıkış ve öne sarma veya taranan materyali tekrar operatöre gönderen opsiyonel belge geri dönüş kılavuzu. Büyük boyutlu materyallerinizi kolayca yerleştirip tarayabilir ve tarayıcınızı çok çeşitli konumlara yerleştirebilirsiniz.

Tutarlı kalite ve hassasiyet


Colortrac SmartLF SC36 Xpress tarayıcıda geniş formatlı tarayıcıdan beklenen görüntü kalitesini ve hassasiyeti yeniden tanımlayan SingleSensor görüntüleme teknolojisi kullanılır. Taramalarınız için yalnızca +/- 1 piksel aralığında hassasiyet sunan tarayıcınız hassas teknik çizim ve planları ya da çok ince renk tonu farklılıkları gösteren büyük boyutlu belgeleri yakalamak için ideal seçenektir.

Kullanım kolaylığı sunmak için üretilmiştir


Sezgisel dokunmatik ekranlı kullanım olanağı sayesinde Colortrac SmartLF SC36 Xpress hızla ve kolayca kullanılabilir ve tutarlı bir şekilde yüksek üretkenlik gerektiren yoğun çalışma ortamları için büyük bir avantaj sağlanır. İki yönlü uzun ömürlü LED aydınlatma sistemi sayesinde sıfır ısınma sürelerine sahiptir ve anında tarama olanağı sunar.

Uzun kullanım ömrü arayanlar için en iyi seçenek


Bu tarayıcılar şantiye ofisleri ve servis merkezleri gibi yoğun çalışma ortamlarında kullanıma dayanıklı, sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı olduğu kadar hafif ve taşıması kolay olan bu tarayıcılar kullanılmadıklarında ya da başka bir yere taşınacaklarında kolayca depolanabilir. Tarayıcılarda kullanılan LED'lerin 50.000 saatlik ya da 5 yılın üzerinde sürekli kullanıma uygun tahmini kullanım ömürleri çalışmama sürelerini en aza indirir ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürür.

  • Adana Önsel Ofis Cihazları
    55 Yıldızlı Servis

    Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.


Bilgi Formu